Słoneczna Rezydencja Apartamenty z widokiem na Giewont

O inwestycji

Słoneczna Rezydencja to całkiem nowa inwestycja w apartamenty w Zakopanem, łącząca w sobie zalety takie jak: atrakcyjna lokalizacja (blisko zarówno ścisłego centrum Zakopanego, jak i tatrzańskich szlaków pieszych), wysoki standard wykonania oraz strefa rekreacyjna z całorocznym jacuzzi.

Słoneczna Residence składa się z 18 apartamentów (parter, I oraz II piętro wraz z poddaszem), a także garażu podziemnego. Apartamenty będą miały zróżnicowaną powierzchnię: od 30 do 100 m2. Wnętrza będą jasne, dzięki zastosowaniu w rezydencji dużych panoramicznych okien. Większość apartamentów będzie usytuowana tak, by móc podziwiać z nich panoramę Tatr, na czele ze słynnym Giewontem.

W Słonecznej Rezydencji zastosowano także ekonomiczne rozwiązania techniczne, które w korzystny sposób wpłyną na rentowność tej inwestycji. Szczególno wagę przywiązano do dobrego ocieplenia i wyciszenia budynku. Ponadto wykorzystane zostanie ekonomiczne ogrzewanie gazowe, dzięki czemu ograniczone zostaną koszty. Windy (z poziomu -1) umożliwią dostępność każdego z pięter budynku również dla osób niepełnosprawnych.

Na terenie kompleksu przygotowana zostanie strefa rekreacji. Niewątpliwą atrakcją – niezależnie od pory roku – będzie całoroczne jacuzzi zasilane wodami geotermalnymi. Dla miłośników kąpieli słonecznych przygotowany zostanie drewniany taras wypoczynkowy. Ponadto na terenie obiektu znajdzie się zadaszona wiata do grillowania, będąca idealnym miejscem na wieczorny relaks.

Planowany termin zakończenia inwestycji Słoneczna Rezydencja – maj 2019

GALERIA

Widok na Giewont

Wystawa południowa oprócz doświetlenia apartamentów pozwala także na podziwiane piękna tatrzańskich szczytów z okien i balkonów.

Jacuzzi

Niezależnie od pogody i pory roku wszyscy mieszkańcy kompleksu będą mogli relaksować się w strefie SPA z nowoczesnym jacuzzi

Taras wypoczynkowy

Wykonany z drewna taras pozwoli na zażywanie kąpieli słonecznych i relaksu na świeżym powietrzu

Wiata grillowa

Dla miłośników grillowania przygotowano zadaszoną wiatę, dzięki której będzie można spędzać ciepłe wieczory razem z rodziną i przyjaciółmi.

3 kroki do wymarzonego apartamentu

1 krok

Umowa rezerwacyjna – wpłata 20 000 zł, w ciągu 3 dni od rezerwacji

2 krok

Umowa przedwstępna- wpłata 20% ceny lokalu

3 krok

Pozostała kwota płatna w ratach wraz z postępem budowy, zakończona umową sprzedaży

Lokalizacja

Słoneczna Rezydencja zlokalizowana będzie na działce w spokojnej części Zakopanego.

Atutem jej położenia będzie bliskość zarówno ścisłego centrum z Krupówkami, jak i szlaków pieszych oraz wejścia do Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Regionalna karczma - 200 m
Sklep spożywczy - 350 m
Wejście do TPN - 500 m
Droga po Reglami - 500 m
Krupówki - 2 km
Wodospad Siklawica - 3 km

SŁONECZNA LOKALIZACJA

KONTAKT

BIURO SPRZEDAŻY DEWELOPERA

Zadzwoń:

  607 677 710

 18 206 40 02

Napisz: sprzedaz@slonecznarezydencja.com

lub użyj formularza kontaktowego

12 + 12 =

Call Now Button